Opis stanowiska pracy

Dyrektor szkoły poszukuje nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej
Wymagania:
ukończone studia z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na poziomie licencjata lub magistra Zakres obowiązków: realizowania zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, dbania o bezpieczeństwo uczniów w czasie zajęć szkolnych, doskonalenia zawodowego (w zakresie odpowiadającym potrzebom szkoły), związane z odpowiednim ukierunkowaniem kształcenia i wychowania. Oferujemy: 19h zastępstwo
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny, 2) CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej, 3) kserokopie dokumentów potwierdzające kwalifikacje zawodowe i wykształcenie zawodowe ( poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem), 4) inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Można dołączyć dokumenty potwierdzające inne kwalifikacje
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie szkoły: Szkoła Podstawowa w Dubinie, Dubin 150 63-930 Jutrosin, Tel. 65 5471794 w zaklejonych kopertach z dopiskiem lub przesłać na adres email: z dopiskiem :Nabór na stanowisko nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, do dnia 20 października 2024r.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia