Opis stanowiska pracy

Dyrektor szkoły poszukuje nauczyciela informatyki
Wymagania:
Osoba ubiegająca się o zatrudnienie powinna spełniać następujące wymagania: konieczne: • ukończone studia magisterskie lub licencjackie z zakresu informatyki wraz z przygotowaniem pedagogicznym, • zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, • niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie, • wysoki poziom kultury osobistej. Wymagania związane ze stanowiskiem dodatkowe: - dyspozycyjność, poczucie odpowiedzialności, umiejętność nawiązywania dobrych relacji z uczniami, rodzicami i pracownikami, uczciwość, sumienność, bezwzględne przestrzeganie tajemnicy służbowej, wysokie zaangażowanie w pracę. Doświadczenie w prowadzeniu chóru Zakres obowiązków: Zakres zadań zgodny z zakresem czynności na stanowisku nauczyciela informatyki Oferujemy: 5h na zastępstwo
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
a) CV z opisem przebiegu pracy zawodowej, b) list motywacyjny, c) kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe, d) świadectwa pracy, e) inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach. Wymagane dokumenty: list motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie szkoły: Szkoła Podstawowa w Dubinie, Dubin 150 63-930 Jutrosin, Tel. 65 5471794 w zaklejonych kopertach z dopiskiem lub przesłać na adres email: z dopiskiem :Nabór na stanowisko nauczyciela informatyki, do dnia 30 sierpnia 2024r.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia