Opis stanowiska pracy

Dyrektor XLIII Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie zatrudni nauczyciela WDŻ do przeprowadzenia zajęć w klasach pierwszych w okresie od 27 stycznia 2024 do 20 czerwca 2024.
Wymagania:
Kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe i przygotowanie pedagogiczne lub ukończone studia magisterskie w dowolnym zakresie i studia podyplomowe w zakresie WDŻ oraz przygotowanie pedagogiczne. Zakres obowiązków: Przeprowadzenie zajęć z zakresu Wychowania do życia w rodzinie. Oferujemy: Oferujemy stabilne zatrudnienie, oraz bardzo dobrą atmosferę pracy w przyjaznym środowisku. Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie aplikacji CV na adres e-mail: W tytule wiadomości proszę wskazać nazwę przedmiotu.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Nie wymagane na tym etapie. Wzory oświadczeń dostępne na stronie: www.lo43.edu.pl
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia