Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W LIPINACH

92-701 Lipiny, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany nauczyciel współorganizujący kształcenie dla dziecka szkolnego w klasie 4 z orzeczeniem autyzmu. Praca w godzinach dostosowanych do realizacji zajęć dydaktycznych dziecka (8.00 - 13.00/14.00). Praca w małym zespole nauczycielskim, w szkole wiejskiej, na obrzeżach miasta Łódź. Etat jest propozycją wakatową co daje możliwość nawiązania współpracy długoterminowej. Orzeczenie dziecka wydane zostało na cały etap edukacyjny, czyli kolejne 5 lat.
Wymagania:
https://epedagogika.pl/top-tematy/kwalifikacje-nauczyciela-wspomagajacego-od-3-pazdziernika-2023-r.-nowe-rozporzadzenie-7086.html Zakres obowiązków: Wsparcie dziecka w efektywnym uczestniczeniu w zajęciach edukacyjnych, współpraca ze specjalistami szkolnymi, współpraca z rodzicami dziecka. Oferujemy: Cały etat, pracę w jednostce budżetowej gwarantującej wypłatę wszystkich świadczeń socjalnych przewidzianych dla pracowników pedagogicznych, długoterminową współpracę, wsparcie psychologa i pedagoga szkolnego oraz logopedy i pedagoga specjalnego.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i wykształcenia, CV zawierające aktualne dane kontaktowe
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: lub

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia