Opis stanowiska pracy

Poszukiwany nauczyciel wychowania przedszkolnego, który do końca roku szkolnego 2024/25 poprowadzi grupę dzieci w ramach zajęć opiekuńczych, rozpoczynających się po podstawie programowej. Szukamy osoby kreatywnej, potrafiącej samodzielnie planować dzień pracy z dziećmi. Czas pracy to godziny 12.30 - 17.00. Od roku szkolnego 2025/26 nauczyciel ma możliwość objąć wychowawstwo "porannej" grupy przedszkolnej.
Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowanie stanowiska nauczyciela wychowania przedszkolnego. Zakres obowiązków: Opieka nad grupą, współpraca z pomocą nauczyciela, planowanie atrakcyjnych i ciekawych zajęć dla dzieci. Oferujemy: Dla osób zainteresowanych ofertą możliwość podpisania umowy długoterminowej. Praca w małym zespole nauczycielskim.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV z informacjami na temat posiadanego wykształcenia, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, danymi kontaktowymi
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: lub z dopiskiem w temacie wiadomości "CV przedszkole"

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy