Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 IM. BRACTWA KURKOWEGO W KRAKOWIE

ul. płk. Francesco Nullo 23 31-543 Kraków-Śródmieście, małopolskie

Opis stanowiska pracy

nauczyciel współorganizujący pracę z uczniami z Zespołem Aspergera
Wymagania:
Studia wyższe magisterskie, pedagogika specjalna z przygotowaniem pedagogicznym Zakres obowiązków: 20 godzin nauczyciel wspomagający + 4 godziny rewalidacji Oferujemy: Wynagrodzenie zgodne ze stopniem awansu zawodowego, życzliwą atmosferę
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
dokumenty potwierdzające kwalifikacje Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia