Opis stanowiska pracy

planowanie, organizowanie i realizacja zajęć wychowawczo-dydaktycznych z dziećmi oraz współpraca z rodzicami i środowiskiem przedszkolnym.
Wymagania:

Wymagania:
- kwalifikacje pedagogiczne do pracy w przedszkolu: kierunek Pedagogika w specjalności Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna, - wysoka kultura osobista, kreatywność, punktualność oraz umiejętność pracy w zespole, poszukujmy osób cierpliwych i zaangażowanych do pracy z dziećmi. Zakres obowiązków: Realizacja zajęć opiekuńczo-wychowawczych i dydaktycznych z dziećmi. Twórcze przygotowanie się do zajęć. Samokształcenie , doskonalenie zawodowe zgodnie z pasją i potrzebą przedszkola. Twórczość i dążenie do innowacyjności w wykonywaniu swoich zadań. Umiejętność współpracy w zespole. Współpraca z e specjalistami, PPP, środowiskiem lokalnym. Oferujemy: Oferujemy: - współpracę z drugim nauczycielem, - stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - możliwość rozwoju warsztatu pracy oraz realizację awansu zawodowego, - pracę w młodym i kreatywnym zespole, - wsparcie ze strony zespołu nauczycieli oraz specjalistów (psychologa, logopedy, pedagoga). Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia