Opis stanowiska pracy

Przedszkole nr 52 we Wrocławiu oferuje stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego na pełen etat, zarówno dla nauczyciela początkującego jak i doświadczonego oraz na emeryturze, z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony
Wymagania:
wykształcenie kierunkowe, kreatywność, umiejętności interpersonalne i społeczne, rzetelność, dyspozycyjność Zakres obowiązków: nauczyciel przedszkola realizuje zadania wychowawczo-dydaktyczne i opiekuńcze w swojej grupie zgodnie z podstawą programową, celami w programach realizowanych w przedszkolu oraz planami pracy przygotowanymi na początku każdego miesiąca, wspieranie rozwoju psychofizycznego dziecka oraz jego zdolności i zainteresowań, prowadzenie obserwacji i diagnoz pedagogicznych, dbanie o bezpieczeństwo dzieci podczas zajęć w salach dydaktycznych oraz na świeżym powietrzu, wspieranie personelu obsługowego w utrzymywaniu ładu i porządku w sali, współpraca ze specjalistami psychologiczno-pedagogicznymi, z personelem kuchennym w zakresie żywienia dzieci na dietach, organizacja i udział w wycieczkach, wydarzeniach i uroczystościach, planowanie własnego rozwoju zawodowego, podnoszenie kwalifikacji, prowadzenie dokumentacji pedagogicznej, uczestnictwo w radach pedagogicznych Oferujemy: pracę w miłej, przyjaznej atmosferze, pogodną zróżnicowaną wiekowo kadrę, 5 grup do 25 dzieci, przyjacielski zespół obsługi technicznej, pomocną obsługę administracyjną
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV, podanie o pracę, oświadczenie o niekaralności, dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): certyfikat językowy, dodatkowe certyfikaty i zaświadczenia kwalifikacji dodatkowych Wzory oświadczeń dostępne na stronie: pozostałe oświadczenia i dokumentacja rekrutacyjna przekazywana jest bezpośrednio z sekretariatu dla nauczyciela, z którym umówimy się na świadczenie pracy
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia