Opis stanowiska pracy

Opis Stanowiska: Niepubliczne Przedszkole Little Bees poszukuje kreatywnego i zaangażowanego nauczyciela, który dołączy do naszego zespołu w celu zapewnienia wysokiej jakości edukacji przedszkolnej. Kandydat będzie odpowiedzialny za prowadzenie zajęć dydaktycznych i opiekuńczych, rozwijanie umiejętności społecznych oraz emocjonalnych dzieci w wieku przedszkolnym.
Wymagania:

Wymagania:
Wykształcenie wyższe pedagogiczne (preferowane kierunki: pedagogika przedszkolna, wczesnoszkolna, edukacja wczesnoszkolna) Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym będzie dodatkowym atutem Umiejętność tworzenia inspirujących i angażujących zajęć dostosowanych do potrzeb różnorodnych grup wiekowych i poziomów umiejętności Doskonałe umiejętności interpersonalne i zdolność pracy w zespole Kreatywność, cierpliwość i zaangażowanie w procesie nauczania dzieci Zakres obowiązków: Obowiązki: Planowanie i realizacja zróżnicowanych zajęć edukacyjnych i zabawowych zgodnie z programem nauczania Zapewnienie bezpiecznego i przyjaznego środowiska dla dzieci Współpraca z rodzicami w procesie edukacyjnym i informowanie ich o postępach ich dzieci Śledzenie rozwoju każdego dziecka i dostosowywanie działań do jego potrzeb Utrzymywanie porządku w sali zajęć Oferujemy: Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się przedszkolu Możliwość realizacji własnych pomysłów i innowacji w procesie nauczania Przyjazne i wspierające środowisko pracy Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia