Opis stanowiska pracy

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Maple Bear w Krakowie zatrudni od września nauczyciela wychowania przedszkolnego w pełnym wymiarze czasu pracy. Wymagane umiejętności: łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi, wysoka rozwinięte zdolności interpersonalne takie jak komunikatywność, otwartość, kreatywność, umiejętność słuchania, empatia i wyczucie na potrzeby dzieci. Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe: Ukończone jednolite studia magisterskie lub studia I lub II stopnia w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz przygotowanie pedagogiczne lub student/ka ostatniego roku studiów magisterskich w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Zakres obowiązków: Realizacja podstawy programowej Wspieranie rozwoju podopiecznych Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej Organizacja wydarzeń przedszkolnych Współpraca z Rodzicami i specjalistami różnego typu Prowadzenie obserwacji pedagogicznych Oferujemy: Oferujemy umowę o pracę oraz pracę w zgranym, miłym zespole Możliwość rozwoju również w środowisku międzynarodowym Wzory oświadczeń dostępne na stronie: CV proszę kierować na adres W CV prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Niepubliczne Przedszkole Maple Bear w Krakowie przy ul. Saska 25D Kraków w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko"

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia