Opis stanowiska pracy

Szukamy doświadczonego i pełnego entuzjazmu nauczyciela wychowania przedszkolnego, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie zajęć dydaktycznych i opiekuńczych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Osoba na tym stanowisku będzie miała okazję współpracować z zaangażowanym zespołem pedagogicznym w tworzeniu inspirującego i rozwijającego się środowiska dla naszych przedszkolaków.
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe pedagogiczne lub pokrewne (preferowane kierunki: pedagogika przedszkolna, edukacja wczesnoszkolna) - Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym będzie dodatkowym atutem - Kreatywność, zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej - Umiejętność tworzenia inspirujących i angażujących zajęć edukacyjnych -Cierpliwość, empatia i umiejętność budowania pozytywnych relacji z dziećmi i ich rodzicami - Znajomość metod pracy z dziećmi o różnym stopniu zaawansowania rozwojowego Zakres obowiązków: - Planowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnie z programem nauczania przedszkolnego - Tworzenie inspirujących i kreatywnych aktywności edukacyjnych dostosowanych do potrzeb rozwojowych dzieci - Zapewnienie wsparcia emocjonalnego i społecznego dla dzieci w trakcie codziennych zaję - Monitorowanie postępów rozwojowych dzieci i współpraca z rodzicami w celu świadczenia informacji zwrotnych - Utrzymywanie pozytywnej atmosfery w grupie przedszkolnej i promowanie zdrowych relacji między dziećmi - Przygotowywanie materiałów dydaktycznych i dokumentowanie przebiegu zajęć Oferujemy: - Pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku - Możliwość rozwijania się i doskonalenia umiejętności w ramach profesjonalnego wsparcia - Konkurencyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia