Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy Oxfordzikto miejsce w, którym wiara w dziecko jest najwyższą wartością. Szukamy doświadczonego i pełnego entuzjazmu nauczyciela wychowania przedszkolnego, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie zajęć dydaktycznych i opiekuńczych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Osoba na tym stanowisku będzie miała okazję współpracować z zaangażowanym zespołem pedagogicznym w tworzeniu inspirującego i rozwijającego się środowiska dla naszych przedszkolaków.
Wymagania:
Wymagamy: · wykształcenie wyższe pedagogiczne (pedagogika przedszkolna/wczesnoszkolna pedagogika specjalna ) · umiejętność budowania pozytywnych relacji · umiejętności pracy w zespole · aktywność, kreatywność · odpowiedzialność, zaangażowanie, szczerość, · dawanie dobrego przykładu podopiecznym poprzez swoją postawę, w której dominują takie cechy jak: uczciwość, wysoka kultura osobista, dbanie o porządek na sali, szacunek, szczerość, otwartość, estetyka, dokładność, Zakres obowiązków: · opieka nad dziećmi w grupie zerówki, dbanie o ich zdrowie i bezpieczeństwo, stosowanie indywidualnego, empatycznego podejścia do dzieci, · organizowanie i prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawcze zgodnie z obowiązującym programem nauczania, · współpraca z rodzicami oraz innymi pracownikami, · dbanie o pozytywny wizerunek przedszkola, · prowadzenie dokumentacji przedszkolnej · uczestniczenie w planowaniu rocznych planów pracy, kalendarza, wydarzeń, wycieczek, warsztatów itp. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę na pełny (w systemie 7 godzinnym) lub niepełny etat w zależności od Twoich preferencji i potrzeb wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania, możliwość wdrażania własnych projektów, pomysłów, niebanalnych zajęć, wsparcie merytoryczne, · pracę w nowoczesnej, dużej, klimatyzowanej sali, pracę w grupie 16 osobowej pracę z drugim nauczycielem prowadzącym pełne zaplecze techniczno-plastyczne do Twojej dyspozycji, od komputerów drukarek aż po farby, kleje oraz inne cuda współpracę na dłuższy okres czasu, z przyjazną załogą i serdeczną atmosferą wzajemnej pomocy, pełne wsparcie dyrekcji od kwestii merytorycznych aż po pomoc na grupie darmowe przedszkole dla dzieci naszych pracowników
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia