Opis stanowiska pracy

Czas na zmiany. Potrzebujesz nowej pracy?

Nie docenia Cię kierownik? – Dobrze trafiłeś, dołącz do nas!!

 znajdziesz nas także na WhatsApp 502 267 530

Polska firma rusztowaniowa z Gdańska zatrudni:

Montera i pomocnika do montażu rusztowań.

Nie wymagamy uprawnień i znajomości języka. Praca w polskim zespole.

Zatrudnienie bez agencji i pośredników. Polska firma z Gdańska – Polska umowa.

Miejsce pracy: Niemcy.

Obecna praca: okolice Dortmundu (Nadrenia Westfalia), Południe Niemiec (Badenia Wirtembergia) oraz okolice Monachium (Bawaria).

Inwestycja: obiekty przemysłowe.

Stawka do 13 euro netto/h dla Pomocnika, dla Montera – do 16 euro netto/h i w górę (do ustalenia bezpośrednie z kierownikiem).

Dodatkowym atutem jest znajomość j. niemieckiego, prawo jazdy kat B lub C.

Jest możliwość rozwoju zawodowego adekwatnego do predyspozycji, kwalifikacji o zaangażowania.

Wystarczy, żeby:

·        było doświadczenie przy rusztowaniach

Mieszkanie opłaca firma oraz pierwszy wyjazd do Niemiec.

Zjazdy do domu do indywidualnego ustalenia.

Pamiętaj, że biuro jest czynne do godziny 16:00, a po tej godzinie proszą o kontakt SMS-em. Jeśli masz dodatkowe pytania, śmiało dzwoń! 🛠️🏗️

Nr wpisu do KRAZ 13 471

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna