Zbrojarz, praca Belgia, od zaraz, bez języka

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Belgia (Antwerpia i okolice)., zagranica

Opis stanowiska pracy

Jedna z największych firm budowlanych w Polsce, firma ERBUD, zatrudni do swojego zespołu: Zbrojarzy.

Obecnie praca w Belgii, Antwerpia i okolice.

Mamy polską  umowę z oddelegowaniem.

Praca stabilna i legalna, bez pośredników i agencji. Warto do nas dołączyć.

Inwestycja: budowa fabryki chemicznej.

Damy ci:

Umowę na cały etat, darmowe zakwaterowanie (mieszkania 2-3 osobowe), Bezpłatny przyjazd i zjazd z kontraktu– lub w przypadku transportu własnego zwracamy do 65 euro za przejazd w każdą stronę, niezbędne narzędzia i odzież.

Pracę zaczynamy od 7, pracujemy do piątku, weekendy są wolne.

Zjazdy do Polski na wszystkie święta, dłuższe weekendy oraz w okresie wakacyjnym na 2 lub 3 tygodnie.

Stawki na start:  od 18,79 euro brutto/h i do ustalenia z kierownikiem według doświadczenia i umiejętności. Stawka podlega negocjacji.

Niestety, ale mamy kilka wymóg:

Musisz mieć doświadczenie, samodzielnie powinieneś wiązać zbrojenia, ubezpieczenie zdrowotne, VCA (basic).

WAŻNE: W razie braku VCA firma pomaga w jego wyrobieniu, prowadzi jednodniowe szkolenie za granicą, opłaca go oraz ponosi koszty dojazdu. Szkolenie jest prowadzone w Holandii (wszelkie koszty ponosi firma, kto nie zda egzaminu za pierwszym razem, egzamin poprawkowy musi opłacić sam).

Masz pytania? – dzwoń, pisz SMS + WhatsApp

 Taka oferta może się nie powtórzyć!

502 267 530

Biuro czynne do 16.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna