Operator koparki z komunikatywnym j. niem. (m/k) - Niemcy

Trenkwalder

Landau an der Isar, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Landau an der Isar
Opis stanowiska:
  • wykonywanie wykopów,
  • załadunek i przemieszczanie mas ziemnych,
  • odspajanie i przewożenie urobku, sortowanie oraz rozmieszczanie materiałów na terenie składowania,
  • zapoznanie z rysunkami wykonawczymi, obmierzanie i planowanie robót,
  • uzbrajanie lub demontaż wyposażenia maszyny wymagany specyfiką pracy,
  • codzienna obsługa techniczna koparki, prowadzona zgodnie z instrukcją obsługi,
  • stosowanie przepisów o bezpiecznej i higienicznej pracy na swoim stanowisku,
  • koordynacja prac z innymi maszynami.

Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego – na poziomie komunikatywnym, warunek konieczny,
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód,
  • aktualne świadectwo lekarskie, stwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania tego zawodu,
  • uprawnienia do obsługi wszystkich koparek jednonaczyniowych do 25 ton masy eksploatacyjnej,
  • potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły (certyfikaty/dyplomy),
  • doświadczenie na danym stanowisku.

Oferujemy:
  • niemiecką umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 2200 - 2500 € netto miesięcznie,
  • pracę w systemie 1-zmianowym, 151 h w miesiącu,
  • bezpłatne zakwaterowanie (najczęściej pokoje jednoosobowe), oddalone od pracy max. 10 km.

Miejsce pracy: różne lokalizacje w Niemczech.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.