Operator Wózka Widłowego - Będzieszyn k. Pruszcza Gdańskiego / UoP!

DSV Services

Pruszcz Gdański, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania w dynamicznym i przyjaznym środowisku pracy to koniecznie aplikuj!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy Operatorów Wózków Widłowych.

Miejsce pracy: Będzieszyn koło Pruszcza Gdańskiego.

 Zakres obowiązków:

·       Obsługa wózków widłowych zgodnie z przepisami bezpieczeństwa

·       Załadunek i rozładunek towarów

·       Przemieszczanie towarów w magazynie oraz na terenie zakładu

·       Kontrola stanu technicznego wózka widłowego

·       Przestrzeganie procedur magazynowych i standardów jakości

·       Współpraca z zespołem magazynowym oraz innym działami firmy

Do stałej podstawy wynagrodzenia doliczamy:

- premie uznaniowe,

- dodatki za dojazdy,

- premie sezonowe.

Wymagania

·       Aktualne uprawnienia UDT (II WJO)

·       Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej  (6-14, 12-22, 22-6)

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

·       Dobra organizacja pracy i samodyscyplina

Prezentacja firmy

DSV Services to agencja pracy tymczasowej (nr. 17648) działająca od pona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 300PLN - 6 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Przewidziana jest premia uznaniowa - 10% miesięcznego wynagrodzenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie