Operator żurawia/dźwigu. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wiślinka

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wiślinka)., pomorskie

Opis stanowiska pracy

 Firma z siedzibą w Pruszczu Gdańskim, dla zwiększenia swojego zespołu poszukuje osób na stanowisko:

Operator żurawia/dźwigu

Miejsce pracy: Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wiślinka).

Stawka godzinowa jest zależna od formy zatrudnienia: od 46 zł netto na umowie B2B i od 30 zł na rękę na umowie zlecenia.

Nie masz udokumentowanego doświadczenia? To nie problem, docenimy twoje doświadczenie bądź chęć rozwoju.

Zapraszamy do rozmów.

Żurawie marki Liebherr z klimatyzowaną kabiną górnoobrotowe.

Zadania:

Ø Praca TYLKO na żurawiu.

Dla nas ważne, żeby operator miał:

Ø Doświadczenie, był samodzielnym, sprawny fizycznie,

Ø Aktualne polskie uprawnienia na żurawia,

Ø Doświadczenie przynajmniej 6 m-ce.

Pracując z nami, dostajesz:

Ø  Umowę lub współprace jako podwykonawca,

Ø  Pracę od 7 rano,

Ø  Stałą pracę od poniedziałku do soboty,

Ø  Ciągłość zatrudnienia i pracę od zaraz.

Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowane i zdecydowane.

Dojazdy do pracy we własnym zakresie.

Zadzwoń, wysyłaj SMS lub kontakt na WhatsApp       tel. 502 267 530

SMS o treści „operator żurawia Trójmiasto”  oddzwonię.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna