Opiekunka do pani w wieku 93 lat

Avanti Medic

66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Pacjent jest kobietą., 93 lat.
Pacjent mieszka w domu jednorodzinnym z mężem na kodzie: 21394.

dom jednorodzinny, dla opiekunki własna łazienka,  pokój, w którym znajdują się: szafa, stół, dostęp do internetu może być zorganizowany. Zadania: gotowanie, organizowanie czasu wolnego, zakupy możliwe środkami transportu publicznego,  prowadzenie gospodarstwa domowego. Seniorka głównie porusza się na wózku inwalidzkim, chodzi słabo z pomocą, stoi z pomocą, potrzebuje pełnego wsparcia przy wchodzeniu po schodach, potrzebuje pełnego wsparcia przy ubieraniu/rozbieraniu, myciu,pomocne środki: chodzik, laska, wózek inwalidzki. Senior potrzebuje pomocy przy wejściu do kabiny prysznicowej - 1 x w tygodniu i codziennego zakładania pończoch uciskowych.

Wymagania

 Pacjent potrzebuje opiekuna o płci: kobieta.
Znajomość języka na poziomie od 2 do 3.
Prawo jazdy nie jest wymagane.
Opiekun/ka może palić.

Prezentacja firmy

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi