Pakowacz przekąsek w Snack Connection – €15,24 brutto/h

Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Lokalizacja: Giessen, Holandia.

Czym będziesz się zajmować: Lekka praca przy pakowaniu i kontroli jakości różnego rodzaju przekąsek (np. mieszanki orzechów), a następnie przygotowywaniu ich do wysyłki.

O firmie, w której będziesz pracować:

Snack Connection B.V. to działająca na arenie międzynarodowej firma, która od 2010 roku koncentruje się na zakupie, przetwarzaniu, mieszaniu i pakowaniu orzechów, pestek, nasion, owoców subtropikalnych i artykułów pokrewnych.

Oferujemy:

  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od 15,24 EUR brutto/h + dodatki
  • Nadgodziny płatne 125% stawki podstawowej
  • Dodatek za pracę w weekend 130% stawki podstawowej
  • Dodatek dla kierowcy
  • Ubezpieczenie holenderskie
  • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy
  • Opieka polskiego koordynatora
  • Okres szkoleniowy
  • Możliwość regularnej współpracy
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Wymagania

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjności do wyjazdu na min. 6 miesięcy (z możliwością wzięcia płatnego urlopu)
  • Gotowość do pracy zmianowej i w soboty
  • Nie wymagamy doświadczenia, ale oczekujemy chęci do nauki, wysokiej motywacji i odpowiedzialności

O nas: Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz!

Prezentacja firmy

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka