Opis stanowiska pracy

Przedszkole Little Bees poszukuje doświadczonego i zaangażowanego Pedagoga Specjalnego, który będzie wspierać naszych najmłodszych uczniów w ich rozwoju i edukacji. Poszukujemy osoby, która ma pasję do pracy z dziećmi oraz posiada umiejętności w diagnozowaniu i wspieraniu dzieci z różnymi specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe pedagogiczne (preferowane kierunki związane z pedagogiką specjalną). Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, w tym z dziećmi z różnymi potrzebami specjalnymi. Umiejętność diagnozowania potrzeb edukacyjnych dzieci oraz opracowywania skutecznych planów wsparcia. Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność współpracy z zespołem. Empatia, cierpliwość oraz zaangażowanie w pracę z dziećmi. Zakres obowiązków: Indywidualna i grupowa praca z dziećmi, które wymagają dodatkowego wsparcia edukacyjnego i rozwojowego. Opracowywanie i realizacja programów wsparcia dla dzieci z różnymi potrzebami specjalnymi. Współpraca z nauczycielami oraz rodzicami w celu zapewnienia kompleksowego wsparcia dla każdego dziecka. Monitorowanie postępów dziecka i dostosowywanie strategii nauczania w oparciu o jego potrzeby. Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w dynamicznym i przyjaznym środowisku pracy. Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności. Elastyczny grafik pracy. Możliwość wykorzystania własnych pomysłów i innowacji w pracy z dziećmi. Jeśli jesteś osobą zaangażowaną w pracę z dziećmi, posiadasz doświadczenie w pracy pedagogicznej oraz chcesz być częścią naszego zespołu, zachęcamy do aplikowania! Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres email: [adres email] do [data zamknięcia aplikacji]. W temacie wiadomości prosimy wpisać: "Aplikacja na stanowisko Pedagoga Specjalnego".
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia