Opis stanowiska pracy

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Maple Bear w Krakowie zatrudni od września pedagoga specjalnego w niepełnym wymiarze godzin(20 godz.). Wymagane umiejętności: łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne takie jak komunikatywność, kreatywność, empatia, umiejętność słuchania i wyczucie potrzeby dzieci. Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/2
Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe. Ukończone studia jednolite magisterskie z zakresu pedagogiki specjalnej lub studentka ostatniego roku studiów magisterskich z zakresu pedagogiki specjalnej. Zakres obowiązków: wspieranie podopiecznych, współpraca z nauczycielami i rodzicami i innymi specjalistami prowadzenie badań i działań diagnostycznych, prowadzenia warsztatów dla dzieci, w zakresie planowania, wspierania pracy dydaktyczno-wychowawczej. Wspieranie nauczycieli i grup wychowawczych oraz specjalistów w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w bezpośredniej pracy z dziećmi. Oferujemy: Umowa o pracę w zgranym, miłym zespole. Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia