Opis stanowiska pracy

Pedagog specjalny
Wymagania:
Przedszkole Pozytywnego Rozwoju szuka nauczyciela przedszkola. Gdzie: Przedszkole Pozytywnego Rozwoju w Nowym Tomyślu, ul. Zbąszyńska 22 (teren ogródków działkowych) Kiedy: do ustalenia na rozmowie Jeśli szukasz miejsca pełnego pozytywnej energii, w którym dobro dziecka oraz pracowników jest na pierwszym miejscu - aplikuj do nas! Jesteśmy placówką, w której kreujemy atmosferę wspólnotowości w obszarze rozwoju dziecka oraz tworzymy wartościowe miejsce do rozwoju kadry pedagogicznej, korzystając z innowacyjnych metod pracy. Czego oczekujemy? wykształcenie wyższe kierunkowe uprawniające do objęcia stanowiska nauczyciela wychowania przedszkolnego otwartość na dzieci i umiejętność rozpoznawania ich potrzeb dobry kontakt z dziećmi i rodzicami i otwartość na potrzeby dzieci umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy wysoka kultura osobista Zakres obowiązków: Czego oczekujemy? wykształcenie wyższe kierunkowe uprawniające do objęcia stanowiska pedagoga specjalnego, otwartość na dzieci i umiejętność rozpoznawania ich potrzeb dobry kontakt z dziećmi i rodzicami i otwartość na potrzeby dzieci umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy wysoka kultura osobista. Oferujemy: Oferujemy: szkolenia i kursy atrakcyjne wynagrodzenie warunki pracy sprzyjające realizacji własnych pomysłów pomoc merytoryczną kameralne grupy możliwość dodatkowego zarobkowania podczas np. dni otwartych, warsztatów, nocowań pomoce dydaktyczne i materiały plastyczne atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i wsparciu

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia