Opis stanowiska pracy

Niebieska Szkoła Podstawowa w Warszawie jest niepubliczną placówką specjalną dla dzieci w spektrum autyzmu w normie intelektualnej. W związku z rozwojem szkoły poszukujemy Nauczyciela/Pedagoga specjalnego w klasach I-VII.
Wymagania:
• ukończone studia lub studia podyplomowe, dające uprawnienia do zajmowania stanowiska nauczyciela/pedagoga specjalnego; • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w spektrum autyzmu, • umiejętność pracy w zespole, • empatia, zaangażowanie, kreatywność, • wykorzystywanie zróżnicowanych, w tym także nowatorskich metod nauczania, • mile widziane doświadczenie we współpracy z rodzicem/opiekunem ucznia, • dodatkowe kwalifikacje zawodowe mile widziane. Zakres obowiązków: • prowadzenie zajęć grupowych i indywidualnych dla uczniów w spektrum autyzmu; • zapewnienie bezpiecznej i przyjaznej atmosfery w środowisku szkolnym, • wspieranie rozwoju uczniów w różnych obszarach funkcjonowania, • współpraca z zespołem, • budowanie relacji z dziećmi, • podejmowanie inicjatyw i tworzenie własnych praktyk, • prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania, • zaangażowanie i podejmowanie inicjatyw w środowisku szkolnym, • praca z małą grupą uczniów (4-5 os.), • współpraca z rodzicem/opiekunem, • praca na cały etat. Oferujemy: - pracę w przyjaznym zespole; - darmową kawę, herbatę i mleko, - parking, - dostęp do cateringu zewnętrznego.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV i potwierdzenie kwalifikacji.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia