Opis stanowiska pracy

Publiczne Przedszkole Pracowania Montessori poszukuje asystenta nauczyciela.
Wymagania:
cierpliwość, zamiłowanie do pracy z dziećmi, pracowitość, obowiązkowość, stałość, chęć doskonalenia zawodowego, mile widziane ukończone kursy/szkolenia związane z pracą z dziećmi Zakres obowiązków: Spełnianie czynności opiekuńczych i obsługowych w stosunku do wychowanków zlecane przez nauczycielkę prowadzącego oraz inne czynności wynikające z rozkładu zajęć dzieci w ciągu dnia, Pomoc nauczycielowi w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo-wychowawczo-dydaktycznej, Dbanie o higienę i estetykę dzieci, Dbanie o czystość i porządek w sali. Oferujemy: umowa o pracę, praca w 8 godz. trybie pracy od poniedziałku do piątku w stałej zmianie 9:00-17:00 wynagrodzenie zasadnicze 5.200 zł brutto, dodatek frekwencyjny 400 zł brutto

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia