Praca na produkcji - obsługa maszyn

Gi Group Poland S.A.

Poznań, wielkopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Poznań

Obecnie dla naszego Klienta, jednego z największych eksporterów akumulatorów poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika pradukcji.

Zadania:

  • obsługa maszyny produkcyjnej, prawidłowe ustawienie programów i paramentów,
  • wykonywanie czynności kontrolnych i pomiarowych,
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, praca również odbywa się w weekendy,
  • umiejętność samodzielnego działania i realizowania zadań,
  • brak przeciwwskazań do pracy w maseczce ochronnej.

Oferujemy:

  • umowę o prace tymczasową ze stawką wynagrodzenia 31 zł brutto oraz z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
  • pracę na terenie Poznania z dogodnym dojazdem,
  • darmowy posiłek,
  • możliwość dołączenia na preferencyjnych warunkach do pakietu Multisport, ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia zdrowotnego.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.