Praca Niemcy- Pracownik budowalny / Murarz / brygadzista

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Niemiecka firma posiadająca 230 stacji benzynowych na terenie Niemiec szuka pracowników na stanowisko:

Stanowisko: Murarz / Pracownik budowalny

Zatrudnimy również brygadzistę, pomocnika budowlanego!

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

  • Wykonywanie prac budowlanych i konserwacyjnych na terenie stacji benzynowych,
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach budowlanych (murarz/ glazurnik/ tynkarz/ betoniarz),
  • Znajomość materiałów i narzędzi budowlanych,
  • Gotowość do pracy w delegacjach na terenie całych Niemiec,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym,
  • Prawo jazdy Kat. B,
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Stawkę godzinową 17-24€ (zależnie od doświadczenia),
  • Zakwaterowanie,
  • Możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Murarz Niemcy” – na pewno oddzwonię!

 KRAZ 13 471

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
9
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
13 000PLN - 19 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie