Praca w Holandii – Order Picker w LIDL (Owoce i warzywa)

Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Owocowy zawrót głowy! Nowa oferta pracy w magazynie Lidla!

Dla sieci supermarketów Lidl poszukujemy chętnych osób do pracy w magazynie pełnym świeżych warzyw i owoców.

Lokalizacja: Holandia, Almere

Obowiązki:

  • Zbieranie zamówionych internetowo warzyw i owoców za pomocą systemu zbierania głosowego (voice pick) oraz elektrycznego wózka EPT.
  • Zmiany: popołudniowa i nocna (17:00 00:00, 15:00 00:00)

O firmie:

Lidl to popularna sieć supermarketów w całej Europie, w tym w Polsce. Sklepy funkcjonują w sumie w 30 krajach, a w samej Holandii znajduje się aż 440 oddziałów. Firma oferuje prace w magazynie w Almere w Holandii.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od 14,77 EUR brutto/h + dodatki
  • Dodatek urlopowy i wakacyjny
  • Dodatek za pracę w niedziele i święta
  • Atrakcyjny dodatek dla kierowców 5 EUR dziennie
  • Zorganizowane zakwaterowanie zgodne z SNF
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Darmowy transport do pracy
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Wymagania

Wymagania:

  • Gotowość do wyjazdu na okres min. 6 miesięcy
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy
  • Znajomość angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie umożliwiającym komunikację z kolegami z pracy
  • Sprawność fizyczna

O nas:

Carriere International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz!

Prezentacja firmy

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
63PLN - 72,5PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie