PRACA WAKACYJNA: Pracownik działu sprzedaży/działu kas

Gi Group Poland S.A.

Gdańsk, pomorskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

Pracownik działu sprzedaży:

  • obsługa klienta - odpowiadanie na proste pytania klientów
  • drukowanie podstawowych cen
  • praca z towarem - wyciąganie towaru z kartonów, układanie na półkach
  • pomoc przy przygotowaniu miejsca na dostawę
  • rozkładanie zwrotów pozostawionych przez klientów we właściwe miejsca
  • dbanie o porządek na dziale.

Pracownik działu kas:

  • obsługa klienta
  • obsługa kasy fiskalnej
  • odpowiadanie na proste pytania klientów

Wymagania: dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra znajomość języka polskiego.

Oferujemy:

  • podstawowe wynagrodzenie miesięczne za 1/2 etatu: 2250 zł/brutto
  • 36 zł/brutto na godzinę w weekendy,
  • zatrudnienie w okresie lipiec - sierpień na umowę o pracę tymczasową
  • dwie 30 minutowe płatne przerwy w ciągu zmiany
  • obiady ze zniżką pracowniczą - 7 zł
  • darmowa kawa i herbata
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport

Brzmi jak Twoja praca wakacyjna? Aplikuj!

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.