Pracownik montażowy (systemy ścianowe) 14,86€ brutto/h Waalwijk

LINK2WORK Sp. z o.o.

Waalwijk, zagranica

Opis stanowiska pracy

montaż systemów ścianowych i komponentów

kontrola jakości produktów w trakcie procesu montażu

praca z narzędziami technicznymi i maszynami

zachowanie bezpieczeństwa i czystości w miejscu pracy

praca w różnych działach, takich jak obróbka drewna i metali

Oferujemy

  • zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • stawka 14,86€ brutto/h
  • 37,5h pracy tygodniowo
  • 29 dni urlopu (w tym 4 dni zbiorowego urlopu) przy pełnym zatrudnieniu;
  • możliwości szkoleń i rozwoju
  • możliwość korzystania z firmowego programu fitness
  • zakwaterowanie firmowe (122,50€ tyg)
  • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień
  • szybki proces rekrutacji

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w montażu lub inżynierii
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • elastyczność
  • dokładność
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji