Pracownik porządkowy terenu zewnętrznego

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Nysa, opolskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (teren zewnętrzny)

Miejscowość: Nysa

To oferujemy:

  • Umowa zlecenie
  • Uczciwe i terminowe wynagrodzenie
  • Praca  3 dni w tygodniu /  poniedziałek, środa i piątek w godzinach 7:00-17:00

 Twoje zadania:

  • Dbanie o porządek na terenie zewnętrznym
  • Zamiatanie, odśnieżanie, koszenie trawy

 Oczekujemy:

  • Chęci do pracy
  • Dokładności i sumienności

       Proszę przesłać CV lub sms/zadzwonić pod numer telefonu 889 058 335

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy