Projektant Konstrukcji Budowlanych

Asistwork Sp z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek Budownictwo)
  • 3- letnie doświadczenie w zakresie projektowania konstrukcji żelbetowych​
  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • dobra znajomość programów: Allplan, RFEM 5/6, Robot Structural​

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy i udział w projektach z różnych obszarów: budownictwo wielorodzinne, przemysłowe i kubaturowe​
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • komfortowe biuro z dostępem do miejsc parkingowych (Wrocław, okolice Centrum Handlowego Marino)
  • wyjątkową atmosferę pracy: wysoka kultura organizacyjna, przyjazna atmosfera i wzajemna pomoc.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie