Opis stanowiska pracy

Poszukujemy nauczyciela: Psycholog - nauczyciel wspomagający Umowa na rok szkolny 2024/2025. Etat 40/40. Umowa na podstawie Kodeksu Pracy. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne na stronie internetowej.
Wymagania:
Wykształcenie: wyższe kierunkowe Zawody: Nauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowej - klasy I i II Liceum Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne kierunek wykształcenia: nauczycielski, pedagogika specjalna lub edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, oligofrenopedagogika, przygotowanie pedagogiczne dodatkowo: wspieranie rozwoju dziecka z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego uprawnienia do pracy z dzieckiem z zespołem Aspergera doświadczenie: może być nauczyciel początkujący umiejętności: dydaktyczne, wychowawcze Zakres obowiązków: - realizacja programu dydaktycznego w zakresie nauczania, - pomoc psychologiczna, pomoc dla nauczyciela na zajęciach - praca zespołu ds. udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej - wsparcie psychologiczne dla uczniów, nauczycieli i rodziców, - stałe podnoszenie kwalifikacji, udział w szkoleniach doskonalenia zawodowego organizowanych przez szkołę i inne instytucje, - obiektywna oraz sprawiedliwa ocena zgodna z obowiązującymi przepisami dotyczącymi zasad oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów, - udział w pracach rady pedagogicznej, w pracach zespołów: przedmiotowego i wychowawczego oraz w pracach zespołów egzaminacyjnych, - przestrzeganie obowiązujących przepisów i regulaminów, - kierowanie się dobrem uczniów, troską o ich zdrowie i poszanowaniem ich godności osobistej, - udzielanie uczniom pomocy w przezwyciężeniu niepowodzeń szkolnych w oparciu o rozpoznanie indywidualnych potrzeb, - prawidłowe i terminowe prowadzenie dokumentacji szkolnej. Oferujemy: - pracę w przestronnych, jasnych salach; - stabilne zatrudnienie na umowę o pracę; - motywujące wynagrodzenie; - rozwój zawodowy; - szkolenia, warsztaty; - pracę w miłym i kreatywnym zespole.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
- list motywacyjny, - życiorys – curriculum vitae
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia