Opis stanowiska pracy

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 1 w Krakowie poszukuje kandydata do pracy na stanowisku psychologa.
Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowanego stanowiska psychologa, przygotowanie pedagogiczne. Zakres obowiązków: wspieranie rozwoju dzieci z trudnościami i uzdolnieniami prowadzenie obserwacji dzieci współpraca z wychowawczyniami grup, udzielanie im wsparcia podczas codziennej pracy, sytuacji trudnych współpraca z PPP prowadzenie dokumentacji Oferujemy: umowa o pracę, wynagrodzenie zgodne z tabelą MEN, praca w miłym, zgranym zespole, osobny gabinet do pracy indywidualnej z dzieckiem,
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia