Opis stanowiska pracy

Oferta dotyczy prowadzenia zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.
Wymagania:
Skończone studia na kierunku psychologia, przygotowanie pedagogiczne, ukończyła studia podyplomowe w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka albo terapii pedagogicznej, albo terapii rodzin lub innego rodzaju terapii właściwej dla pobudzania psychoruchowego i społecznego rozwoju dziecka. Oligofrenopedagogika. Zakres obowiązków: Do obowiązków nauczyciela wczesnego wspomagania rozwoju dziecka jest przygotowanie: - diagnozy poziomu funkcjonowania dziecka, - kierunku i harmonogramu działań w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju i wsparcia rodziny, - programu wczesnego wspomagania rozwoju, - realizację programu, - oceny postępów dziecka (arkusz obserwacji dziecka), - analizy skuteczności pomocy oraz przygotowanie planu dalszych działań (ewaluacja). Oferujemy: Pracę w zgranym zespole nauczycieli. Wyposażenie w nowoczesne środki dydaktyczne. Praca w godzinach od 14.00 do 19.00.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Podanie o pracę i CV. Dokumenty zaświadczające o ukończonych studiach oraz studiach podyplomowych. Wzory oświadczeń dostępne na stronie: Wzory oświadczeń dostępne w kadrach szkoły.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia