Opis stanowiska pracy

Prowadzenie poradnictwa lub wywiadów i zajęć terapeutycznych z uczniami i grupami; utrzymywanie kontaktów z członkami rodzin, władzami oświatowymi i zalecanie możliwych rozwiązań problemów i postępowań.
Wymagania:
wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie psychologii szkolnej Zakres obowiązków: Organizowanie zajęć adaptacyjnych dla dzieci, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci, służenie pomocą rodzicom w kwestiach wychowawczych i rozwojowych. Oferujemy: - wynagrodzenie uzależnione od stopnia posiadanych kwalifikacji oraz stopnia nauczycielskiego - miłą atmosferę i dobre nastawienie
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje do wykonywania zawodu psychologa szkolnego: - dyplom ukończenia psychologii - dokument potwierdzający posiadane przygotowanie pedagogiczne Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): tak Wzory oświadczeń dostępne na stronie: w sekretariacie szkoły
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia