Opis stanowiska pracy

• Stanowisko: nauczyciel psycholog • wymiar zatrudnienia : 11/20 etatu (11 godz. tygodniowo), • umowa o pracę, • miejsce pracy: Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Słupcy, ul. Wojska Polskiego 13, 62-400 Słupca, • praca wymagająca bezpośredniego kontaktu z klientami poradni, • praca w siedzibie poradni oraz w terenie (powiat słupecki)
Wymagania:
• obywatelstwo polskie, • wykształcenie: wyższe magisterskie kierunkowe: psychologia • kwalifikacje w zakresie: psychologii/psychologii klinicznej/ psychologii dziecka i rodziny, psychologii rozwojowej, • przygotowanie pedagogiczne, • znajomość przepisów prawa oświatowego, • znajomość zasad działania publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych, • korzystanie z pełni praw publicznych, • oświadczenie kandydata o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe (w przypadku zatrudnienia wymagane będzie zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego), • umiejętność współpracy, • dyspozycyjność i kreatywność, • prawo jazdy kat. B. Zakres obowiązków: Realizowanie zadań psychologa, w szczególności: prowadzenie diagnozy psychologicznej, prowadzenie terapii dzieci i młodzieży, konsultacji i porad dla rodziców i nauczycieli oraz innych specjalistów, prowadzenie zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami zajęć indywidualnych i grupowych dla dzieci i młodzieży na terenie poradni i poza nią, realizacja oferty poradni (warsztaty, prelekcje, szkolenia, interwencje) na terenie szkół, przedszkoli i placówek, orzekanie i opiniowanie oraz inne zadania wyznaczone przez dyrektora zgodnie z posiadanymi kompetencjami i potrzebami placówki. Oferujemy: Praca na 11/20 etatu, Umowa o pracę, Możliwość rozwoju
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
• Dyplom ukończenia studiów pierwszego i drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich prowadzonych zgodnie z nowym standardem kształcenia na kierunku : psychologia, z przygotowaniem pedagogicznym, • Spełnienie warunków określonych w art. 63 ust. 1 ustawy z 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Dokumenty potwierdzające uprawnienia terapeuty/ psychoterapeuty. Wzory oświadczeń dostępne na stronie: • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych, • oświadczenie kandydata o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe (w przypadku zatrudnienia wymagane będzie zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego).
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Słupcy, ul. Wojska Polskiego 13, 62-400 Słupca

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia