Opis stanowiska pracy

Samorządowe Przedszkole w Międzylesiu, ul. Wojska Polskiego 25, 57-530 Międzylesie, zatrudni psychologa z przygotowaniem pedagogicznym na czas nieokreślony w wymiarze 1/2 etatu z możliwością zwiększenia do 3/4 etatu. Wynagrodzenie zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie wynagradzania nauczycieli.
Wymagania:
Studia pierwszego i drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie – dyplom magistra psychologii w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom, w tym przygotowanie pedagogiczne (do ewentualnego uzupełnienia) Zakres obowiązków: Prowadzenia badań psychologicznych dzieci, diagnozowanie sytuacji wychowawczych dzieci, organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznych dla dzieci , rodziców i nauczycieli, badanie i diagnozowanie dojrzałości szkolnej, udzielanie wskazań wychowawczych, prowadzenie zajęć terapeutycznych z dziećmi, wspieranie wychowawców grup, prowadzenie odpowiedniej dokumentacji pracy.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV, kwestionariusz osoby poszukującej pracy, dyplom ukończenia studiów wyższych.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia