Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/1188

Obowiązki:

1.Prowadzenie spraw zakresie gospodarki lokalami mieszkalnymi i pokojami gościnnymi:
a) tworzenie i bieżąca aktualizacja bazy noclegowej,
b) prowadzenie rezerwacji miejsc w pokojach gościnnych UZ,
c) rozliczanie należności za noclegi w pokojach gościnnych, oraz wystawianie zleceń na wystawienie faktur vat,
d) prowadzenie rejestru przydziału lokali mieszkalnych i jego bieżąca aktualizacja,
e) rozliczanie opłat eksploatacyjnych z tytułu najmu lokali mieszkalnych oraz wystawienie zleceń na faktury vat,
f) przygotowywanie umów najmu lokali mieszkalnych i pokoi gościnnych,
g) przygotowywanie zamówień w systemie DZIEKANAT,
h) czuwanie nad prawidłowym wyposażeniem lokali mieszkalnych i pokoi gościnnych,
i) przygotowywanie zarządzeń w zakresie gospodarki lokalami mieszkalnymi i pokojami gościnnymi UZ,
j) gospodarowanie powierzonym majątkiem uczeni,
k) rozliczanie faktur czynszowych związanych z najmami od podmiotów zewnętrznych,
l) kontrola terminowości wnoszenia opłat przez najemców.
2. Przygotowywanie danych i dokumentacji do przetargu na udzielenie zamówienia na usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji oraz usługi prania.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.Uprawnienia i umiejętności:- znajomość pakietu Office,- duża samodzielność i kreatywność w realizacji zadań,- umiejętność analitycznego myślenia,- umiejętność ustalania priorytetów,- umiejętność pracy w zespole,- dyspozycyjność,- rzetelność.

Miejsce pracy: 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv + list motywacyjny na: rekrutacja-pracownikow@adm.uz.zgora.plz dopiskiem BZNiOU pracownik administracyjny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja