Ślusarz / Spawacz TIG → 20€ brutto/h + dieta!

Sedulus Sp. z o.o.

Niemcy, Geretsried, zagranica

Oferta promowana

Miejsce pracy: Niemcy, Geretsried

Opis stanowiska

  • Montaż i konserwacja metalowych komponentów maszyn
  • Naprawa systemów i maszyn
  • Diagnostyka i usuwanie usterek
  • Spawania elementów metodą TIG
  • praca na na jedną zmianę w 82538 Geretsried/ Bawaria

Wymagania stanowiska

  • dobra znajomość języka angielskiego lub komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)
  • doświadczenie w pracy jako ślusarz/ spawacz
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe jako ślusarz/spawacz
  • prawo jazdy i samochód na dojazdy do pracy
  • umiejętność spawania metodą TIG (warunek konieczny!)

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę
  • praca bezpośrednio w firmie (nie przez Agencję!)
  • wynagrodzenie; 20€ brutto/h + 12€ diety dziennej
  • firma zapewnia zakwaterowanie
  • start pracy od zaraz
  • bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.