Spawacz MAG 14,50€ - 17€ netto - praca dlugoterminowa, rozne lokalizacje

luckywork personalservice GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszych klientow na terenie calych Niemiec poszukujemy doswiadczonych spawaczy MAG.

Glownie spawanie warsztatowe i produkcyjne. Celujemy w zlecenia dlugoterminowe i dluga wspolprace z naszymi klientami oraz pracownikami.

Stawki sa zalezne od projektu oraz kwalifikacji pracownika.

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę - stabilne zatrudnienie na czas nieokreślony
  • Konkurencyjne wynagrodzenie: Stawka (ZALEZY OD PROJEKTU od 14,50 do 17€ netto)
  • Bezpłatne zakwaterowanie: Komfortowy, jednoosobowy pokój w bliskim sąsiedztwie miejsca pracy z dostępem do kuchni i internetu
  • Dodatki bożonarodzeniowe i urlopowe
  • Zaliczki wypłacane już po pierwszym tygodniu pracy
  • Brak ZeitKonta – Konta czasu pracy- wszystkie godziny wypłacane na bieżąco
  • Długotrwałe zlecenia: Zapewniamy stabilność i kontynuację pracy na dłuższy okres
  • Polska obsługa: Nasz przyjazny zespół zapewnia wsparcie w Pana rodzimym języku

Wymagania

Wymagamy:

  • doswiadczenia w spawaniu metoda MAG
  • aktualne certyfikaty spawalnicze beda dodatkowym atutem (nie sa wymagane)
  • wlasne auto bedzie zaleta (nie jest wymagane)
  • podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego (podstawowa komunikacja w miejscu pracy)
  • gotowosc do pracy w delegacji

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącą agencją pośrednictwa pracy w branży budowlanej i instal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
14,5-17€ netto + Kwatera + dodatki swiateczne i wakacyjne - brak ZeitKonta
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji
Szybkie aplikowanie