Spawacz MAG 2400 € - 2600 € netto / m-c + Opłacony Pensjonat - NIEMCY.

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA - SPAWACZE MAG - NIEMCY -  NIEMIECKA UMOWA.

Niemiecki Pracodawca Zatrudni  Spawaczy MAG  na Projekty do Niemiec.
Pracodawca  Niemiecka Agencja Pracy.  Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Prace.
Zatrudnienie  od   Wrzesień ,  Pazdziernik   i  w kolejnych  Miesiącach 2024.

Wynagrodzenia  są   w   4  OPCJACH  w  Zależności od Agencji Pracy.

OPCJA NR. 1   STAWKA  14   EUR brutto / godz. + DIETA  75 - 80  EUR netto / Dzień Pracy.
OPCJA NR. 2   STAWKA  14.15  EUR brutto / godz.  + DIETA  9  EUR netto / godz. Pracy.
Zakwaterowanie organizuje Pracodawca.
Pracownik   opłaca Kwaterę - Pokoje zawsze jednoosobowe.
Koszty pokoju jednoosobowego  20 €  -  30 € za Dobę.

OPCJA NR.  3    STAWKA  13.50  EUR brutto / godz.  Pracy + DIETA 40 EUR netto / Dzień Pracy.
OPCJA NR.  4    STAWKA  15.00 EUR  netto / godz. Pracy.
Pracodawca organizuje i opłaca  w 100  % dla Pracowników  Zakwaterowanie.
Nocleg dla Pracowników Bezpłatny.

OPCJA NR. 2
Koszty Dojazdu do Niemiec  po Stronie Pracodawcy.
Pracownik   za każde 100 km  otrzymuje stawkę godzinowa  brutto licząc
od adresu zameldowania w Polsce do miejsca pracy  oraz przy zmianie  z budowy do budowy.
Za zakupione nowe Ubrania Robocze + Buty Robocze Pracownik otrzymuje Zwrot Kosztów Zakupów.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa  zainteresowanie prosimy o przesyłanie aktualnych CV.
Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania

ZADANIA  w ZALEŻNOŚCI OD PROJEKTÓW
Spawanie Konstrukcji  , Aluminium  ,  Okapy, części do Maszyn.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
Doświadczenie  min. 2 LATA.
Czytanie RYSUNKÓW  Technicznych.
Znajomość jęz. niemieckiego  na Poziomie Wykonywania Zadań i Projektów.
ale pojawiają sie Zlecenia  które   akceptują   Znajomość jez. angielskiego u Kandydatów.

Własne Auto do wyjazdu PRIO w Zatrudnieniu  -  Pracodawca nie posiada AUT Służbowych.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
14 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis