Spawacz TIG (rury stal czarna i nierdzewna)

Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

PERSPEKTIVA jest licencjonowaną polską firmą pośrednictwa pracy w kraju i zagranicą.
Od kilkunastu lat świadczymy usługi rekrutacji personelu w Polsce i Europie.
Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281. Obecnie poszukujemy doświadczonych spawaczy do pracy w Danii na warunkach duńskich.

Opis pracy

Prace spawalnicze wewnatrz budynku. Spawanie / montaz / wymiana rur z czarnej oraz nierdzewnej (2mm) stali. Rury muszą być spawane wg. wytycznych przekazanych przez przełożonych na miejscu pracy. Wszystko pod badania oraz szczelnosc.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na warunkach duńskich: 221,71 DKK brutto.
  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania:

• Opiekę polskojęzycznych koordynatorów
• Współfinansowanie dojazdów do pracy
• Płatyny urlop i składki emerytalne
• Opieka zdrowotna  : złożymy wniosek o żółtą kartę i niebieską europejską kartę ubezpieczenia zdrowotnego jak i o formularz E106, dający ci możliwość ubezpieczenia na terytorium Polski. Już od pierwszego dnia wnioskowania będziesz chroniony ubezpieczeniem.

Wymagania

Warunkiem pracy jest minimum 5 lat doświadczenia zawodowego jako spawacz. Warunkiem pracy jest podbity i aktualny certyfikat TIG 141 na czarna oraz nierdzewna stal, rura.

Certyfikaty spawalnicze muszą być stemplowane / podpisywane co 6 miesięcy, aby były ważne. Jeśli brakuje Ci pieczątek i podpisów od poprzednich pracodawców, spróbuj je zdobyć. W ostateczności pomożemy ci w podbiciu certyfikatów.

Prezentacja firmy

Misją firmy PERSPEKTIVA jest dostarczanie Klientom w całej Europi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
15 000PLN - 21 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna