Specjalista/ka ds. Eksportu/Logistyki

HAYS

Warszawa Mokotów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa Mokotów
NR REF.: 1187877

Dla naszego Klienta, firmy z branży przemysłowej, poszukujemy Specjalisty/ki ds. Eksportu/Logistyki.
Do Twoich głównych zadań będzie należeć:
  • Telefoniczne i mailowe wsparcie klienta,
  • Bieżące wsparcie centrali za granicą oraz działu sprzedaży,
  • Sprawdzanie statusów zamówień,
  • Sporządzanie pism dotyczących wysyłki towarów, miękka windykacja,
  • Kontakt z Urzędami Celnymi w zakresie eksportu towaru,
  • Obsługiwanie procesu wysyłki towarów, współpraca z przewoźnikami,
  • Współpraca z konkretnymi klientami, oraz wsparcie klienta od złożenia zamówienia po jego otrzymanie,
  • współpraca z działem serwisowym i handlowym,
  • współpraca z magazynami zagranicznymi oraz na terytorium Polski,
  • praca na systemach sprzedażowo-księgowych.

Aby osiągnąć sukces w tej roli od Kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku, w branży przemysłowej, np. przy liniach produkcyjnych bądź w logistyce,
  • Znajomości przepisów dotyczących odprawy celnej oraz procedur eksportowych, szczególnie dotyczących rynków wschodnich,
  • Znajomości języka polskiego oraz języka angielskiego na poziomie B2/B2+,
  • Osoby dobrze zorganizowanej, ukierunkowanej na priorytety,
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania oraz zaangażowania,

Nasz Klient oferuje pracę w modelu hybrydowym w stale rozwijającej się firmie, umowę o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy, z możliwością długofalowej współpracy, przyjazną atmosferę pracy oraz pakiet benefitów. Biuro znajduje się na Warszawskim Mokotowie.
Jeśli spodobała ci się ta Oferta, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa