Sprzątaczki z orzeczeniem Katowice

Clar System S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osoby do sprzątania na terenie jednego z obiektów w Katowicach

Sprzątanie biur oraz części socjalnych w godzinach od 6 do 10 ul. Rolna w Katowicach

lub

Sprzątanie biur oraz części socjalnych w godzinach od 10 do 14 przy pl. Andrzeja w Katowicach

Oferujemy umowę o pracę 1/2 etatu, stawka 2150zł brutto.

Nr kontaktowy 504 257 056

Wymagania

Jako, że nasza firma jest zakładem pracy chronionej zapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu: - TECHNICZNEJ O... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2024
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis