Sprzątanie biur, Łódź - zapraszam osoby niepełnosprawne

Probet Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych. Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik Sprzątający

Miejsce pracy : Łódź, ul. Jędrzejowska

Godziny pracy: 6:00 - 14:00 lub 6:00-13:00

Zapraszamy do rekrutacji osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

571305582

Zakres obowiązków :

  • utrzymanie czystości na terenie obiektu,
  • sprzątanie części socjalnych, biurowych na magazynach.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie ,
  • umowę o pracę, terminowe płatności wynagrodzenia, 3260 zł netto.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
  • sprawność fizyczna - praca na dużym obiekcie, wchodzenie po schodach, duże odległości,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobny stanowisku,
  • sumienność, chęci do pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.