Uprawa i pielęgnacja kwiatów ciętych i doniczkowych HOLANDIA

Work Centre Sp. z o.o.

Holandia, Emmeloord, zagranica

Opis stanowiska pracy

 Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

 Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii, głównie w okolicy miasta Emmeloord.

 Poszukujemy osób chętnych do pracy na szklarni przy uprawie i pielęgnacji kwiatów ciętych i doniczkowych

 Miejsce pracy: Holandia, Emmeloord

BONUS 200 € dla osób, które przybędą w okresie od 06.09 do  30.09.2024  – 100 € po pierwszych 2 miesiącach pracy i 100 € po kolejnych 2 miesiącach pracy.

 Zakres obowiązków:
 - uprawa i pielęgnacja kwiatów ciętych i doniczkowych,
 - sadzenie i pakowanie kwiatów,
 - inne prace na szklarni.

 Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 13.68 EUR

Wymagania

 Od pracowników oczekujemy:
 - silnej motywacji do wykonywania pracy,
 - dyspozycyjności do pracy całorocznej,
 - chęci do pracy fizycznej,

 Znajomość języka angielskiego oraz posiadanie prawa jazdy kat. B będzie mile widziane.

Prezentacja firmy

Biuro Work Centre zajmuje się pośrednictwem pracy u pracodawców zagranic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
10 500PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Rolnictwo