Praca w Holandii, sezon 2024- Ogrodnictwo/Rolnictwo/Produkcja

Work Centre Sp. z o.o.

Holandia, Emmeloord, zagranica

Opis stanowiska pracy

 Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii, głównie w okolicach miasta Emmeloord.

 Dla naszych klientów poszukujemy osób chętnych do pracy w Holandii w sektorze rolno-ogrodniczym, m.in:
 - praca na hali przy sortowaniu i pakowaniu owoców, warzyw oraz sałatek,
 - prace na hali i szklarni przy pielęgnacji i uprawie kwiatów,
 - prace na polu przy pielęgnacji i uprawie kwiatów oraz warzyw.

 Miejsce pracy: Holandia, okolice Emmeloord

 Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 13.68 EUR

Wymagania

 Od kandydatów oczekujemy:
 - silnej motywacji do wykonywania pracy fizycznej,
 - dyspozycyjności,
 - gotowości do szybkiego wyjazdu z Polski.
 Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Biuro Work Centre zajmuje się pośrednictwem pracy u pracodawców zagranic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
10 500PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Rolnictwo