Opis stanowiska pracy

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego (zerówki; wymiar etatu 22/22) - praca od ok. godz. 12.00. Ofertujemy pracę w wspierającym zespole i rozwijającej się placówce. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:
Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym. Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z dziećmi w zerówce, zapewnienie realizacji zadań dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczych.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV oraz list motywacyjny Wzory oświadczeń dostępne na stronie: Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydatów do pracy znajduje się na stronie internetowej Szkoły - https://sp221.edu.pl/rodo,5
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia