Żary - wykładanie towaru, umowa zlecenie

Jaga Recruitment Sp. z o.o.

Żary, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
  • stawkę 28,50 zł brutto/h;
  • pracę w systemie dwuzmianowym: 6:00-14:00/14:00-22:00;
  • możliwość pracy również w weekendy lub w nocy (dla chętnych).

Wymagamy jedynie:

  • aktualnego orzeczenia lub książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • odpowiedzialnego podejścia do powierzonych obowiązków.

Zadania:

  • wykładane i uzupełnianie towaru na regałach;
  • przygotowywanie, pakowanie produktów;
  • dbanie o prawidłową ekspozycję asortymentu;
  • obsługa stanowisk Non Food i Food Akcja (przygotowywanie, wykładanie produktów);
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów.

Miejsce pracy: Żary, ul. Katowicka

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna