Zbieracz zamówień w Nature's Pride – nawet 16,71 brutto/h

Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: Praca polega na kompletowaniu zamówień spożywczych (owoce, warzywa) oraz pakowaniu owoców i warzyw według wytycznych przy pomocy ręcznego skanera oraz wózka. Trening odbędzie się na firmie.

O pracodawcy: Natures Pride B.V. jest jednym z największych importerów owoców i warzyw w Europie. Pozyskuje ponad 230 różnych gatunków owoców i warzyw z prawie 58 krajów. Natures Pride odpowiada między innymi za spopularyzowanie awokado w Europie. Firma oferuje pracę magazynową w miejscowości Maasdijk.

Lokalizacja: Maasdijk, Holandia

Oferujemy:

  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym stawka od 14,01 brutto/h
  • Dodatek urlopowy 1,53 brutto/h (wypłacany po zakończeniu pracy)
  • Dodatek wakacyjny 1,17 brutto/h

W sumie z dodatkami możesz zarobić nawet 16,71 brutto

  • Brak wiekówki
  • Holenderskie ubezpieczenie
  • Dodatek dla kierowcy
  • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy
  • Opieka polskiego koordynatora

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (order picker)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Chęci i motywacji do pracy

O nas: Carrière International - dynamicznie rozwijająca się agencja pracy z 20-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w rekrutacji na rynek holenderski. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy do branż takich jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Posiadamy Certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Prezentacja firmy

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
60,24PLN - 71,85PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie